Medewerkers

Met het oog op de behandeling van de vierjarige subsidies 2021-2024, wordt de reguliere organisatiestructuur van het AFK aangepast en uitgebreid. Het betreft een tijdelijke aanpassing voor de duur van het vierjarig behandelproces, die vanaf heden ingaat.

Voor vragen over de meerjarige subsidies kunt u contact opnemen met de teamleider binnen uw discipline. Heeft u vragen over uw projectaanvraag? Neem dan contact op met de stafmedewerker van uw (deel)discipline.
 

Managementteam

Annabelle Birnie
Directeur-bestuurder

Heeft de algemene leiding over het fonds en is eindverantwoordelijk voor de strategische beleidsontwikkeling en externe relaties.

Graag contact opnemen met Josien Kuijpers, Bureaucoördinator
e: jkuijpers@afk.nl, t: 020-5200 521

e: abirnie@afk.nl, t: 020-5200 520

Laurien Saraber
Adjunct-directeur/Projectleider meerjarige subsidies

Stuurt als projectleider de advisering en uitvoering van alle meerjarige subsidies aan. Daarnaast draagt de adjunct-directeur actief bij aan de ontwikkeling en uitvoering van het fondsbeleid.

e: lsaraber@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Wo / Do)

Frans Visser
Manager financiën en bedrijfsvoering

Verantwoordelijk voor bedrijfsvoering en financieel administratieve bestuurbaarheid, geeft leiding aan de afdeling Financiën / ICT.

e: fvisser@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Do / Vr)

Lot Dercksen
Manager Communicatie & Marketing

Verantwoordelijk voor alle in- en externe communicatie en marketing & PR, geeft leiding aan de afdeling communicatie & marketing en het team van Cultuurverkenners.

e: ldercksen@afk.nl, t: 020-5200 530, t: 06-144 333 09
(Ma / Di / Do / Vr)

MEERJARIGE AANVRAGEN

Team Muziek & Muziektheater

Li Sang Ong
Teamleider/Secretaris Muziek & Muziektheater

Contactpersoon meerjarige subsidies. Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Muziek & Muziektheater, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid.

e: long@afk.nl, t: 020-5200 561
(Ma / Di / Wo / Do)

Francoise van Varsseveld
Secretaris Muziek & Muziektheater (tijdelijk)

Verantwoordelijk voor de uitvoering van meerjarige regelingen binnen het team Muziek & Muziektheater.

e: fvvarsseveld@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Do)

Rudy Chotoe
Teammedewerker Muziek & Muziektheater

Ondersteunt de secretarissen en stafmedewerkers bij onder meer de behandeling en monitoring van subsidieaanvragen.

e: rchotoe@afk.nl, t: 020-5200 574
(Di / Wo / Do / Vr)

Tijdelijke secretarissen

George Vermij
Secretaris Muziek & Muziektheater

Jessica de Heer
Secretaris Muziek & Muziektheater

Team Beeldend, Erfgoed & Film

Yvonne Franquinet
Teamleider/Secretaris Beeldend, Erfgoed & Film

Contactpersoon meerjarige subsidies. Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid.

e: yfranquinet@afk.nl, t: 020-5200 532
(Ma / Di / Do / Vr)

Auke Kranenborg
Secretaris Film (tijdelijk)

Verantwoordelijk voor de uitvoering van meerjarige regelingen voor de discipline Film.

e: akranenborg@afk.nl, t: 020-5200 571
(Di / Wo / Do / Vr)

Suki de Boer
Secretaris Beeldend (tijdelijk)

Verantwoordelijk voor de uitvoering van meerjarige regelingen binnen de discipline Beeldend.

e: sdeboer@afk.nl, t: 020-5200 566
(Ma / Di / Wo / Do)

Chloë Neeleman
Secretaris Beeldend (tijdelijk)

Verantwoordelijk voor de uitvoering van meerjarige regelingen binnen de discipline Beeldend.

e: cneeleman@afk.nl, t: 020-5200 536
(Ma / Di / Do / Vr)

Nienke Gademan
Teammedewerker

Ondersteunt de secretarissen en stafmedewerkers bij onder meer de behandeling en monitoring van subsidieaanvragen.

e: ngademan@afk.nl, t: 020-5200 573
(Ma / Di / Wo / Do)

Tijdelijke secretarissen

Margreet Windhorst
Secretaris Erfgoed

Klaske Oenema
Secretaris Beeldend

Team Letteren & Cultuureducatie

Kirsten de Graaff
Teamleider/Secretaris Letteren & Cultuureducatie

Contactpersoon meerjarige subsidies. Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid.

e: kdgraaff@afk.nl, t: 020-5200 534
(Ma / Di / Do)

Laura van Oord
Secretaris Letteren (tijdelijk)

Verantwoordelijk voor de uitvoering van meerjarige regelingen binnen de discipline Letteren.

e: lvoord@afk.nl, t: 020-5200 575
(Ma / Di / Wo / Do)

Nienke Gademan
Teammedewerker

Ondersteunt de secretarissen en stafmedewerkers bij onder meer de behandeling en monitoring van subsidieaanvragen.

e: ngademan@afk.nl, t: 020-5200 573
(Ma / Di / Wo / Do)

Tijdelijke secretarissen

Hilde van Beek
Secretaris Cultuureducatie

Team Theater & Dans

Jolanda Brils
Teamleider/Secretaris Theater & Dans

Contactpersoon meerjarige subsidies en 3Package Deal. Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Theater & Dans, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid.

e: jbrils@afk.nl, t: 020-5200 569
(Ma / Di / Wo / Do)

Rudy Chotoe
Teammedewerker

Ondersteunt de secretarissen en stafmedewerkers bij onder meer de behandeling en monitoring van subsidieaanvragen.

e: rchotoe@afk.nl, t: 020-5200 574
(Di / Wo / Do / Vr)

Tijdelijke secretarissen

Tynke Hiemstra
Secretaris Theater
Alexander Klapwijk
Secretaris Theater
Corien Baart
Secretaris Theater
Ellen Blom
Secretaris Dans

Team Financiën

Merel Feije
Coördinator Planning & Proces vierjarige subsidies

Financiële behandeling van meerjarige aanvragen, ICT en aanvraag-administratiedatabase. Controleert het meerjarig AFK-bedrijfsproces en de besteding van gelden.

e: mfeije@afk.nl, t: 020-5200 568
(Ma / Di / Wo / Do)

Gemma Schoonderbeek
Senior medewerker financiën en bedrijfsvoering

ICT en aanvraag-administratiedatabase, controleert het meerjarig AFK-bedrijfsproces en de besteding van gelden.

e: gschoonderbeek@afk.nl, t: 020-5200 540
(Ma / Di / Wo / Vr)

PROJECTAANVRAGEN

Team Projectsubsidies

Saskia de Leeuw
Teamleider projectsubsidies/Stafmedewerker Theater & Dans

Contactpersoon projectsubsidies. Stuurt de uitvoering van projectsubsidies inhoudelijk aan en levert een inhoudelijk bijdrage aan het AFK-beleid.

e: sdleeuw@afk.nl, t: 020-5200 533
(Ma / Di / Wo / Do)

Suki de Boer
Stafmedewerker Beeldend, Erfgoed & Film

Contactpersoon projectsubsidies. Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen Beeldend, Erfgoed & FIlm binnen het team Projectsubsidies.

e: sdeboer@afk.nl, t: 020-5200 566
(Ma / Di / Wo / Do)

Simone Wegman
Stafmedewerker Beeldend, Erfgoed & Film

Contactpersoon projectsubsidies. Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen Beeldend, Erfgoed & FIlm binnen het team Projectsubsidies.

e: swegman@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Do / Vr)

Tijdelijke staf

Ninja Kors (Muziek & Muziektheater) - nkors@afk.nl
Jorien Basart (Muziek & Muziektheater)
Pauline Post (Muziek & Muziektheater)
Ester Stoelinga (Letteren & Amateurkunst) - estoelinga@afk.nl
Tibor Bijl (Beeldend, Erfgoed & Film)
Dafne Gotink (Beeldend, Erfgoed & Film)
Corine van den Broek (Beeldend, Erfgoed & Film)

Cultuurverkenners

Wouter van Herwaarden
Cultuurverkenner Oost

Naast Cultuurverkenner is Wouter docent kunstactualiteit aan de Vogue Akademie. Daarnaast is hij eigenaar van galerie Fleur & Wouter. Als creatief initiatiefnemer weet hij wat er zich in het kunstenveld van Oost afspeelt.

e: oost@afk.nl
t: 06-57748299

Sharon Amritpersad
Cultuurverkenner Zuidoost

Sharon is werkzaam als zakelijk leider bij Alphaworkz. Zij zet haar verbindende kwaliteiten in binnen haar functie als Cultuurverkenner in stadsdeel Zuidoost.

e: zuidoost@afk.nl
t: 06-23811584

Paula Roelse
Cultuurverkenner Noord

Paula werkt als sociaal cultureel professional bij de Roze Tanker in Amsterdam Noord. Als Cultuurverkenner is Paula het gezicht  van het AFK in Noord en helpt om specifieke doelgroepen (nog) beter in beeld te krijgen.

e: noord@afk.nl
t: 06-83202898

Ka-Tjun Hau
Cultuurverkenner West

Als cultuurverkenner zet Ka-Tjun zich in voor verbinding tussen lokale partijen en geeft hij advies over artistieke projecten. Ka-Tjun is werkzaam als programma coördinator bij We Are Public. En actief als beeldredacteur en talentscout bij het online tijdschrift Hard//hoofd.

e: west@afk.nl
t: 06-24810743

Chadiedja Buijs
Cultuurverkenner Nieuw-West

Chadiedja heeft een Master of Arts in Modern Middle East Studies en werkt als researcher/ projectmanager/ redacteur voor onder andere Adelheid & Zina en Read my World. Daarnaast houdt zij de culturele ontwikkelingen scherp in het oog binnen stadsdeel Nieuw-West.

e: nieuwwest@afk.nl
t: 06-38575074

Secretariaat, Financiën en Communicatie

Josien Kuijpers
Bureaucoördinator

Dagelijkse leiding over secretariaat en schakel tussen staf, directie en medewerkers, productie AFK evenementen.

e: jkuijpers@afk.nl, t: 020-5200 521
(Ma / Di / Wo / Do)

Fanny Tuinenburg
Bureaumedewerker

Eerste aanspreekpunt voor bezoekers, beheert telefoonverkeer, agenda directie en ontvangst aanvragen.

e: ftuinenburg@afk.nl, t: 020-5200 522
(Ma / Di / Wo / Vr)

Asmae Belaiachi
Medewerker financiën en bedrijfsvoering

Financiële behandeling van aanvragen, ondersteuning boekhouding AFK.

e: abelaiachi@afk.nl, t: 020 5200 540
(Ma / Wo / Vr)

Febian Opering
Medewerker financiën en bedrijfsvoering

Financiële behandeling van aanvragen, ondersteuning boekhouding AFK en ondersteuning ICT.

e: fopering@afk.nl, t: 020 5200 540
(Di / Wo / Do / Vr)

Nancy van Vliet
Boekhoudkundig medewerker financiën

Verzorgt de boekhouding, betalingen en crediteurencontroles.

e: nvvliet@afk.nl, t: 020 5200 540
(Di / Wo)

Hein Peeters
Medewerker Communicatie & Marketing

Marketing en (online) communicatie op het gebied van contentstrategie, website(ontwikkeling), events en social media. Ondersteuning Manager Communicatie & Marketing.

e: hpeeters@afk.nl, t: 020-5200 572
(Ma / Di / Wo / Do)

Inge van Winkel
Bureaumedewerker

Eerste aanspreekpunt voor bezoekers, beheert telefoonverkeer, ondersteunt bureau met agendabeheer, aanvragen en productie.

e: info@afk.nl, t: 020-5200 521
(Di / Do / Vrij)