Medewerkers

Directie

Annabelle Birnie
Directeur-bestuurder

Heeft de algemene leiding over het fonds en is eindverantwoordelijk voor de strategische beleidsontwikkeling en externe relaties.

e: abirnie@afk.nl, t: 020-5200 520

Laurien Saraber
Adjunct-directeur

Stuurt de advisering en uitvoering van alle meerjarige en eenmalige subsidies aan. Daarnaast draagt de adjunct-directeur actief bij aan de ontwikkeling en uitvoering van het fondsbeleid.

e: lsaraber@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Wo / Do)

Team Muziek & Muziektheater

Simone Meijer
Secretaris Muziek & Muziektheater

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Muziek & Muziektheater, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: smeijer@afk.nl, t: 020-5200 561
(Ma / Di / Wo / Do / Vr-ochtend)

Françoise van Varsseveld
Stafmedewerker Muziek & Muziektheater

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Muziek & Muziektheater. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: fvvarsseveld@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Do)

Rudy Chotoe
Teammedewerker Muziek & Muziektheater en Theater & Dans

Ondersteunt de secretarissen en stafmedewerkers bij onder meer de behandeling en monitoring van (eenmalige en meerjarige) subsidieaanvragen.

e: rchotoe@afk.nl; t: 020-5200 574
( Di / Wo / Do / Vr)

Team Beeldend, Erfgoed & Film

Jorgen Karskens
Secretaris Beeldend, Erfgoed & Film

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: jkarskens@afk.nl, t: 020-5200 532
(Ma / Di / Do / Vr)

Jennifer Steetskamp
Stafmedewerker Beeldend & Film

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: jsteetskamp@afk.nl, t: 020-5200 566
(Ma / Di / Do / Vr)

Auke Kranenborg
Stafmedewerker Beeldend & Film

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: akranenborg@afk.nl, t: 020-5200 571
(Ma / Di / Wo / Do)

Nienke Gademan
Teammedewerker Beeldend, Erfgoed & Film en Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Ondersteunt de secretarissen en stafmedewerkers bij onder meer de behandeling en monitoring van (eenmalige en meerjarige) subsidieaanvragen.

e: ngademan@afk.nl, t: 020-5200 573
(Di / Wo / Do / Vr)

Team Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Kirsten de Graaff
Secretaris Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: kdgraaff@afk.nl, t: 020-5200534
(Ma / Di / Do)

Laura van Oord
Stafmedewerker Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: lvoord@afk.nl, t: 020-5200 536
(Ma / Di / Wo / Do)

Team Theater & Dans

Jolanda Brils
Secretaris Theater & Dans

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Theater & Dans, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: jbrils@afk.nl, t: 020-5200 569
(Ma / Di / Wo / Do)

Saskia de Leeuw
Stafmedewerker Theater & Dans

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Theater & Dans.
Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: sdleeuw@afk.nl, t: 020-5200 533
(Ma / Di / Wo / Do)

Communicatie

Lot Dercksen
Manager Communicatie & Marketing

Verantwoordelijk voor alle in- en externe communicatie en marketing & PR, geeft leiding aan de afdeling communicatie & marketing en het team van Cultuurverkenners.

e: ldercksen@afk.nl, t: 020-5200 530, t: 06-144 333 09
(Ma / Di / Do / Vr)

Kim van den Brink
Medewerker Communicatie & Marketing

Ondersteunt de Manager Communicatie bij diverse werkzaamheden op marketing en communicatie-gebied. Contentmanagement en redactie van de AFK social media kanalen.

e: kvdbrink@afk.nl, t: 020-5200 572
(Ma / Di / Wo / Do)

Secretariaat

Marion Boon
Bureaucoördinator

Dagelijkse leiding over secretariaat en schakel tussen staf, directie en medewerkers, productie AFK evenementen.

e: mboon@afk.nl, t: 020-5200 521
(Ma / Di / Do)

Fanny Tuinenburg
Bureaumedewerker

Eerste aanspreekpunt voor bezoekers, beheert telefoonverkeer, agenda directie en ontvangst aanvragen.

e: ftuinenburg@afk.nl, t: 020-5200522
(Ma / Di / Wo / Vr)

Financiën / ICT

Frans Visser
Manager financiën en bedrijfsvoering

Verantwoordelijk voor bedrijfsvoering en financieel administratieve bestuurbaarheid, geeft leiding aan de afdeling Financiën / ICT en secretariaat.

e: fvisser@afk.nl, t: 020 5200520
(Ma / Di / Do / Vr)

Gemma Schoonderbeek
Senior medewerker financiën en bedrijfsvoering

ICT en aanvraag-administratiedatabase, controleert het AFK-bedrijfsproces en de besteding van gelden.

e: gschoonderbeek@afk.nl, t: 020-5200 540
(Ma / Di / Wo / Vr)

Merel Feije
Junior medewerker financiën en bedrijfsvoering

Algemeen medewerker en financiële behandeling van aanvragen.

e: mfeije@afk.nl, t: 020 52 00 568
(Ma / Di / Wo / Do)