Medewerkers

Directie

Annabelle Birnie
Directeur-bestuurder

Heeft de algemene leiding over het fonds en is eindverantwoordelijk voor de strategische beleidsontwikkeling en externe relaties.

e: abirnie@afk.nl, t: 020-5200 520

Laurien Saraber
Adjunct-directeur

Stuurt de advisering en uitvoering van alle meerjarige en eenmalige subsidies aan. Daarnaast draagt de adjunct-directeur actief bij aan de ontwikkeling en uitvoering van het fondsbeleid.

e: lsaraber@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Wo / Do)

Laura van Oord
Directiemedewerker

Inhoudelijke en beleidsmatige ondersteuning van de directie.

e: lvoord@afk.nl, t: 020-5200 575
(Ma / Di / Wo / Do)

Team Muziek & Muziektheater

Li Sang Ong
Secretaris Muziek & Muziektheater

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Muziek & Muziektheater, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: long@afk.nl; t: 020-5200 561
(Ma / Di / Wo / Do)

Françoise van Varsseveld
Stafmedewerker Muziek & Muziektheater

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Muziek & Muziektheater. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: fvvarsseveld@afk.nl, t: 020-5200 520
(Ma / Di / Do)

Rudy Chotoe
Teammedewerker Muziek & Muziektheater en Theater & Dans

Ondersteunt de secretarissen en stafmedewerkers bij onder meer de behandeling en monitoring van (eenmalige en meerjarige) subsidieaanvragen.

e: rchotoe@afk.nl; t: 020-5200 574
( Di / Wo / Do / Vr)

Team Beeldend, Erfgoed & Film

Yvonne Franquinet
Secretaris Beeldend, Erfgoed & Film

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: yfranquinet@afk.nl, t: 020-5200 532
(Ma / Di / Do / Vr)

Auke Kranenborg
Stafmedewerker Beeldend & Film

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: akranenborg@afk.nl, t: 020-5200 571
(Di / Wo / Do / Vrij)

Suki de Boer
Stafmedewerker Beeldend & Film

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: sdeboer@afk.nl, t: 020-5200 566
(Ma / Di / Wo / Do)

Nienke Gademan
Teammedewerker Beeldend, Erfgoed & Film en Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Ondersteunt de secretarissen en stafmedewerkers bij onder meer de behandeling en monitoring van (eenmalige en meerjarige) subsidieaanvragen.

e: ngademan@afk.nl, t: 020-5200 573
(Ma / Di / Wo / Do)

Simone Wegman
Stafmedewerker Beeldend & Film

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Beeldend, Erfgoed & Film. Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: swegman@afk.nl, t: 020-5200520
(Ma / Di / Do / Vr)

Team Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Kirsten de Graaff
Secretaris Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies.

e: kdgraaff@afk.nl, t: 020-5200 534
(Ma / Di / Do)

Chloë Neeleman
Stafmedewerker Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Letteren, Cultuureducatie & Amateurkunst. Contactpersoon eenmalige subsidies. 

e: cneeleman@afk.nl, t: 020-5200 536
(Ma / Di / Do / Vr)

Team Theater & Dans

Jolanda Brils
Secretaris Theater & Dans

Stuurt de uitvoering van regelingen inhoudelijk aan binnen het team Theater & Dans, en levert een inhoudelijke bijdrage aan het AFK-beleid. Contactpersoon meerjarige subsidies en 3Package Deal. 

e: jbrils@afk.nl, t: 020-5200 569
(Ma / Di / Wo / Do)

Saskia de Leeuw
Stafmedewerker Theater & Dans

Begeleiding, verwerking en evaluatie van subsidieaanvragen binnen het team Theater & Dans.
Contactpersoon eenmalige subsidies.

e: sdleeuw@afk.nl, t: 020-5200 533
(Ma / Di / Wo / Do)

Communicatie

Lot Dercksen
Manager Communicatie & Marketing

Verantwoordelijk voor alle in- en externe communicatie en marketing & PR, geeft leiding aan de afdeling communicatie & marketing en het team van Cultuurverkenners.

e: ldercksen@afk.nl, t: 020-5200 530, t: 06-144 333 09
(Ma / Di / Do / Vr)

Hein Peeters
Medewerker Communicatie & Marketing

Marketing en (online) communicatie op het gebied van contentmanagement, redactie van de AFK website en social media. Ondersteuning Manager Communicatie & Marketing.

e: hpeeters@afk.nl, t: 020-5200 572
(Ma / Di / Wo / Do)

Secretariaat

Josien Kuijpers
Bureaucoördinator

Dagelijkse leiding over secretariaat en schakel tussen staf, directie en medewerkers, productie AFK evenementen.

e: jkuijpers@afk.nl, t: 020-5200 521
(Ma / Di / Wo / Do)

Fanny Tuinenburg
Bureaumedewerker

Eerste aanspreekpunt voor bezoekers, beheert telefoonverkeer, agenda directie en ontvangst aanvragen.

e: ftuinenburg@afk.nl, t: 020-5200522
(Ma / Di / Wo / Vr)

Financiën / ICT

Frans Visser
Manager financiën en bedrijfsvoering

Verantwoordelijk voor bedrijfsvoering en financieel administratieve bestuurbaarheid, geeft leiding aan de afdeling Financiën / ICT.

e: fvisser@afk.nl, t: 020 5200520
(Ma / Di / Do / Vr)

Gemma Schoonderbeek
Senior medewerker financiën en bedrijfsvoering

ICT en aanvraag-administratiedatabase, controleert het AFK-bedrijfsproces en de besteding van gelden.
Gemma Schoonderbeek is met ingang van 17-10-2019 met tijdelijk verlof.

e: gschoonderbeek@afk.nl, t: 020-5200 540
(Ma / Di / Wo / Vr)

Merel Feije
Senior medewerker financiën en bedrijfsvoering

Financiële behandeling van aanvragen, ICT en aanvraag-administratiedatabase. Controleert het AFK-bedrijfsproces en de besteding van gelden.

e: mfeije@afk.nl, t: 020 52 00 568
(Ma / Di / Wo / Do)

Febian Opering
Medewerker financiën en bedrijfsvoering

Financiële behandeling van aanvragen, ondersteuning boekhouding AFK en ondersteuning ICT.

E: fopering@afk.nl t 020 5200540
(Di/Wo/Do/Vr)

Asmae Belaiachi
Junior medewerker financiën en bedrijfsvoering

Financiële behandeling van aanvragen, ondersteuning boekhouding AFK.

E: abelaiachi@afk.nl t 020 5200540
(Ma/Wo/Vr)

Cultuurverkenners

Wouter van Herwaarden
Cultuurverkenner Oost

Naast Cultuurverkenner is Wouter docent kunstactualiteit aan de Vogue Akademie. Daarnaast is hij eigenaar van galerie Fleur & Wouter. Als creatief initiatiefnemer weet hij wat er zich in het kunstenveld van Oost afspeelt.

e: oost@afk.nl
t: 06-57748299

Sharon Amritpersad
Cultuurverkenner Zuidoost

Sharon is werkzaam als zakelijk leider bij Alphaworkz. Zij zet haar verbindende kwaliteiten in binnen haar functie als Cultuurverkenner in stadsdeel Zuidoost.

e: zuidoost@afk.nl
t: 06-23811584

Paula Roelse
Cultuurverkenner Noord

Paula werkt als sociaal cultureel professional bij de Roze Tanker in Amsterdam Noord. Als Cultuurverkenner is Paula het gezicht  van het AFK in Noord en helpt om specifieke doelgroepen (nog) beter in beeld te krijgen.

e: noord@afk.nl
t: 06-83202898

Ka-Tjun Hau
Cultuurverkenner West

Als cultuurverkenner zet Ka-Tjun zich in voor verbinding tussen lokale partijen en geeft hij advies over artistieke projecten. Ka-Tjun is werkzaam als programma coördinator bij We Are Public. En actief als beeldredacteur en talentscout bij het online tijdschrift Hard//hoofd.

e: west@afk.nl
t: 06 24810743

Nanine van Smoorenburg
Cultuurverkenner Nieuw-West

Nanine is werkzaam bij het Bijbels Museum als productiemanager. Daarnaast houdt zij de culturele ontwikkelingen scherp in het oog binnen stadsdeel Nieuw-West.

e: nieuwwest@afk.nl
t: 06-15033018